×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

HALLOWEEN KING

Obrovská šance na výhru nabízí tato strašidelně pěkná pětiválcová hra! Vychutnejte si strašidelně krásnou zábavu, čarodějnicky napínavý průběh hry a hrozivě zábavný čas. Nemějte strach, Halloween King nabízí jen samá cukrátka. Vždyť horor může být tak zábavný!

OVLÁDÁNÍ

5 válců

5 výherních řad (Výherní linie se vyhodnocují zleva i zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)

Joker: Joker nahrazuje jiné symboly

 Výhra Scatter: Za tři nebo více symbolů Scatter je výhra Scatter. Symboly Scatter nemusí být uspořádány v jedné výherní linii.

Dvojitá výhra: Pohádkové zdvojnásobení výhry při 15 stejných symbolech

Děsivý Joker: Pokud Joker skončí uprostřed, následuje akce. Joker straší hadovitě po celém výsledkovém poli. V každé jednotlivé poloze se vyhodnocují všechny výherní linie.

Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->