×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

MOKO MANIA

Říká se, že nic netrvá věčně. Kromě tetování a zábavné hry Moko Mania! Tato neodolatelná pětiválcová hra vám nabízí jedinečného lotosového žolíka a získá si vás atraktivními výhrami Scatter. Neměli byste přitom zapomínat, že Moko Mania je hra, která se vám dostane pod kůži!

OVLÁDÁNÍ

5 válců
7 výherních linií (Výherní linie se vyhodnocují zleva a zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)
Lotosový žolík: Žolík je náhradou za jiné symboly. Když se na jedné výherní linii objeví alespoň 3 lotosy, získáte tu nejvyšší možnou výhru.
Výhra Scatter: Při 3 nebo více symbolech Scatter získáváte výhru Scatter.
Hrací horečka: Pokud se na jedné výherní linii objeví 3 symboly srdce, můžete v každém kole až stonásobně zvýšit svou výhru.
Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

BODOVÁNÍ

5 Walzen
7 Gewinnlinien (Gewinnlinien werden von links und von rechts ausgewertet. Bei 5 gleichen Symbolen in einer Gewinnlinie wird diese nur einmal ausgewertet.)
Lotus-Joker: Gilt als Ersatz für andere Symbole. Wenn auf einer Gewinnlinie mindestens 3 Lotus vorkommen, wird der höchstmögliche Gewinn gewährt.
Scatter-Gewinn: Bei 3 oder mehr Scatter-Symbolen erhält man einen Scatter-Gewinn.
Gamble Fever: Kommt auf einer Gewinnlinie 3 Mal das Herz-Symbol vor, kann der Gewinn pro Runde bis zu verhundertfacht werden.
Gambling: Astronomische Gewinne durch mehrfache Gewinnverdopplung nach dem Spiel. Nach jedem gewonnenen Spiel wird gegambelt. In mehreren Runden kann der Gewinn immer wieder verdoppelt werden. Als besonderes Extra gibt's außerdem die Sicherheitsstufe: Kommt das blaue Symbol, dann kann der aktuelle Gewinn auch in den nachfolgenden Gambling-Runden nicht mehr verloren werden.

-->