×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

SPEED CLUB

Připravit, pozor, teď – odstartujte na trať vítězů! Speed Club je razantní herní zábava pro všechny, kteří se nemohou dočkat výhry. Tahle silná mašina s pěti válci startuje vždy z Poleposition a motor vaší zábavy se dostane během několika sekund do nejvyšších otáček. Nastupte a nastartujte směrem na stupně vítězů!

OVLÁDÁNÍ

5 válců

5 výherních řad (Výherní linie se vyhodnocují zleva i zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)

Výhra scatter:Za tři nebo více symbolů Scatter je výhra Scatter. Symboly Scatter nemusí být uspořádány v jedné výherní linii.

Bonusové hry:Za každou výhru Scatter jsou bonusové hry navíc. Symboly Scatter zůstávají ve své poloze během všech bonusových her jako Joker.

Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->