×

Dejte vědět svým přátelům o nás kliknutím na LIKE.

SUBMARINE

We all play in a yellow Submarine! S touto ponorkou se můžete ponořit do moře herní zábavy a šancí na výhru. Tato přímořsky lákavá pětiválcová hra ve vás rozproudí krev skvělými výhrami Scatter. Ahoj, na co ještě čekáte? Vyplujte na moře a nechte se unášet na vlnách štěstí!

OVLÁDÁNÍ

5 válců
9 výherních linií (Výherní linie se vyhodnocují zleva a zprava. Při 5 stejných symbolech v jedné výherní linii se tato linie vyhodnocuje jen jednou.)
Výhra Scatter: Při třech nebo více symbolech Scatter získáváte výhru Scatter. Symboly Scatter přitom nemusí být v jedné výherní linii.
Bonusové hry: Volný výběr při výhře Scatter. Vyberte jeden válec, na kterém se všechny symboly Scatter změní na žolíky a získejte zdarma další kola, ve kterých se výhry násobí třemi.
Gambling: Astronomické výhry díky několikrát zdvojnásobené výhře na konci hry. Po každé vyhrané hře se hraje o štěstí. V několika kolech se výhra může vždy znovu a znovu zdvojnásobovat. Jako zvláštní bonus je tady kromě toho úroveň zajištění: Pokud se objeví modrý symbol, nelze již aktuální výhru v následujících kolech hry o štěstí ztratit.

-->